Konferencja

V Konferencja Heat not lost

Konferencja Heat not Lost Zapisz się
  • V Konferencja Heat not Lost...

    odbędzie się 26 lutego 2020 r. W trakcie konferencji będą prezentowane rozwiązania techniczne służące poprawie efektywności energetycznej. Konferencja to miejsce wymiany doświadczeń i opinii pomiędzy teoretykami i praktykami w tematyce efektywności energetycznej.

Uczestnictwo

W ramach uczestnictwa zapewniamy BEZPŁATNIE:


  • udział we wszystkich prelekcjach
  • uczestnictwo w targach
  • przerwy kawowe
Program konferencji heat not lost

Zapisz się

Partnerzy

Heat not Lost Heat not Lost

Patronat honorowy

nfos

Miejsce konferencji

TARGI KIELCE S.A.
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce

Wyznacz trasę

IV Międzynarodowa Konferencja Heat not lost

W dniu 27 lutego 2019 roku odbyła się na terenie Targów Kielce IV Konferencja Heat not Lost. Prowadzona była również podczas tej edycji transmisja live z konferencji. W ramach programu konferencji odbyły się trzy panele tematyczne.


  • I Panel – Wytwarzanie energii elektrycznej i eiepłą w wysokosprawnej kogeneracji
  • II Panel – Poprawa efektywności energetycznej urządzeń i instalacji wykorzystywanych w procesach przemysłowych.
  • III Panel – Izolacje instalacji przemysłowych

W tym samym czasie i miejscu odbywały się również: XX Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH; Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych 4INSULATION; II Targi Zieleni i Małej Architektury Miejskiej GREEN CITY EXPO; XXII Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki; XVII Targi Odnawialnych Źródeł Energii. Uczestnicy konferencji mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami, prezentowanymi przez wystawców.

Program
Pobierz prezentację

Tematy konferencji:

III Międzynarodowa Konferencja Heat not lost

W dniu 11 października 2017 roku w EXPO Kraków podczas II Targów Efektywności Energetycznej w Przemyśle EFE odbyła się 3 edycja Konferencji Naukowo – Technicznej „Heat not Lost”. Podczas Konferencji zaprezentowano najnowsze osiągnięcia naukowe oraz rozwiązania techniczne służące poprawie efektywności energetycznej. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Ministerstwa Energii oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Formularz zgłoszeniowy

II Międzynarodowa Konferencja Heat not lost

II Konferencja Naukowo-Techniczna "HEAT not LOST” już za Nami! Odbyła się ona w dniach 25-26 listopada 2015 r. na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków. Moderatorem Konferencji był dr hab. inż. Zbigniew Plutecki, prof. PO z Politechniki Opolskiej. W tym roku mieliśmy zaszczyt gościć prelegentów będących przedstawicielami: - firm zajmujących się audytami energetycznymi, zagadnieniami związanymi z OZE oraz dobrymi praktykami inwestycyjnymi, -ośrodków naukowych oraz badawczych zajmujących się badaniami materiałów termoizolacyjnych, modelowaniem oraz wyznaczaniem strat ciepła w instalacjach przemysłowych i budynkach, - instytucji zajmujących się finansowaniem rozwiązań zmierzających do poprawy efektywności energetycznej przedsiębiorstw. Wśród słuchaczy gościliśmy zarówno przedstawicieli firm, pracowników Uczelni Wyższych jak i również grupę studentów, co było bardzo miłą nowością tegorocznej edycji. W czasie poszczególnych sesji odbyło się wiele ciekawych dyskusji dotyczących tematów referatów, dzięki czemu wiele problemów oraz wątpliwości zostało zażegnanych. Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział oraz aktywność!


Formularz zgłoszeniowy

I Międzynarodowa Konferencja Heat not lost

I Konferencja "Heat not Lost – efektywność energetyczna, izolacje termiczne dla energetyki i przemysłu, projektowanie i wykonawstwo” odbyła się w dniach 18-19 września 2020 r. w Krakowie na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków. Moderatorem Konferencji był dr hab. inż. Zbigniew Plutecki, prof. PO z Politechniki Opolskiej. Konferencja odbyła się w trakcie Targów „4INSULATION” oraz XI Mistrzostw Europy Monterów Izolacji Przemysłowych. Konferencja skierowana była do przedstawicieli: elektrowni, elektrociepłowni, zakładów chemicznych, rafinerii, projektantów kotłów i instalacji przemysłowych, dostawców narzędzi i maszyn do wykonawstwa izolacji termicznych, audytorów energetycznych, wykonawców izolacji przemysłowych.

Jesteśmy współzałożycielem POLSKiej ORGANIZACJi WSPIERANIA EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ I ROZWOJU

POLSKA ORGANIZACJi WSPIERANIA EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ I ROZWOJU